Čtvrtá třída B

Zvolte předmět

po kliknutí se zobrazí úkoly

Němčina

25.06.2020

tak....máme to za sebou. Známka , kterou najdete na vysvědčení vychází ze známek, které jste ode mě dostali během klasického vyučování ve škole, takže asi sami víte, jak jste pracovali, jak jste nosili domácí úkoly a jak moc dobře umíte německy :-) No a pak se mohu přiklonit k lepší nebo horší známce - podle toho, jak jste pracovali...

22.06.2020

tento týden budou naše SKYPE setkání pouze dobrovolná. Pokud nebudete něčemu rozumět, něco vysvětlit nebo si jen popovídat, napište mi.

Čeština

Přírodověda

22.06.2020

tak my už jdeme do finále a za všechno vážně dík,

Vlastivěda

VPV

jsem tu opět s novým zadáním úkolu pro Vv a Vpv.

Dobrý den, zdravím všechny vejprtské děti a rodiče.Omlouvám se, že jsem se v zadání pro HV ( ze dne 15.3.) zapomněla zmínit, že nahrávání videozáznamu hudební produkce dětí je dobrovolné. Dobrovolné vypracovávání úkolů v předmětech Vv , Vpv, HV a Pč bude po celou dobu on-line vyučování.Zdraví vás p.uč. Stützová