Projekt Podpora Vejprty MŠ

Podpora Vejprty MŠ

Vážení rodiče, milé děti,

i mateřských škol se dotkla opatření, jež vznikla v souvislosti s touto nelehkou situací a vyžadují změny nejen v našich zvyklostech, ve vzdělávání a výchovném procesu, ale i v poskytování podpory rodičům a dětem s individuálními potřebami v rámci projektu "Podpora Vejprt".

Vzhledem k tomu, že nemůžeme být fyzicky v kontaktu s rodinami a dětmi, snažíme se o každodenní kontakt formou telefonů a e-mailů. Mapujeme vaše přání, potřeby a potíže. Kontaktní osoba ve spolupráci s pedagogy MŠ je připravena okamžitě řešit a najít způsob jak vám pomoci a tuto nelehkou situaci ulehčit.

S ohledem na individuální potřeby dětí připravujeme podklady pro práci s dětmi podle věku dětí a to již od 2 let věku (program Pojďme do školky), pro společnou práci rodič + dítě (program Jsme ve školce) a pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami a s podpůrnými opatřeními (program Jsme ve školce). Materiály jsou k dispozici také na facebookové skupině MŠ Vejprty. Je jen na vás, kterou formu zvolíte a které materiály vyberete pro své děti.

Komunikace mezi školkou a rodinou je pro obě strany cenným nástrojem pro domácí vzdělávání a zpětnou vazbu. Samozřejmostí jsou osobní konzultace a podpora jednotlivých učitelek, asistentek a kontaktní osoby. Nebojte se na nás obrátit a požádat nás o radu nebo pomoc.

Pro účely konzultací uvádíme ještě jednou kontakty na:

Kontaktní osoba: Jitka Ortová - tel.: 778 055 593; e-mail: ortova-msvejprty@seznam.cz

Za pedagogy MŠ: Romana Romová - tel.: 722 906 240; e-mail: predskolacivejprty@seznam.cz

Jsme připraveni Vám pomoci v jakémkoli okamžiku a se všemi problémy. Věříme, že vše společně zvládneme. Jsme tu nejen pro vaše děti, ale i pro Vás.

Pracovnice MŠ.

Podsložky