Přítomnosti žáků II.stupně

Milé děti, vážení rodiče,

dle vládního plánu uvolňování opatření souvisejících s epidemí COVID-19, dojde od 8.6.2020 k umožnění fyzické přítomnosti žáků 2.stupně ve škole formou dětských skupin.
V příloze tohoto emailu Vám posílám organizaci vzdělávacích aktivit a pravidel pro fungování dětských skupin, která vychází z pravidel stanovených MŠMT ČR.
Pro zařazení dětí do dětské skupiny potřebujeme vyplněnou přihlášku a čestné prohlášení o neexistenci příznaků nemoci a vymezením osob s rizikovými faktory.Oba tyto dokumenty jsou součástí přiložených pravidel, nebo samostatně ke stažení na webu školy, nebo k osobnímu vyzvednutí ve vestibulu školy na
označeném místě.Přihlášku odevzdávejte následujícími způsoby do 5.6.2020

1. Do datové schránky školy : iwjraai

2. Podepsané a naskenované na e-mail : ekonom.zsvejprty@seznam.cz

3. Poštou na adresu : ZŠ a MŠ Vejprty, Moskevská 723/2, 431 91 Vejprty

4. Ve vestibulu školy vložit na určené a označené místo.

Čestné prohlášení budou děti odevzdávat při první návštěvě ve škole tj. 8.6.2020 třídním učitelům.Pozorně si prosím přečtěte pravidla, která budou muset děti ve škole dodržovat.
V případě dotazů neváhejte kontaktovat ředitele školy na telefonním čísle 774 483 842, nebo třídního učitele.

Všem Vám děkuji za spolupráci

Tomáš Kluc, ředitel ZŠ