Čtvrtá třída A

Zvolte předmět

po kliknutí se zobrazí úkoly

Čeština

29.06.2020

dnes máme poslední týden a už vás čekají pouze prázdniny, které si hezky užijte. Všem děkuji za zasílaná videa i audio nahrávky a také fotografie obrazovky z vašich úspěchů a dosažených štítů. Děkuji za vaši zodpovědnou spolupráci a budu se těšit 1.9.20. Denisa

Němčina

25.06.2020

tak....máme to za sebou. Známka , kterou najdete na vysvědčení vychází ze známek, které jste ode mě dostali během klasického vyučování ve škole, takže asi sami víte, jak jste pracovali, jak jste nosili domácí úkoly a jak moc dobře umíte německy :-) No a pak se mohu přiklonit k lepší nebo horší známce - podle toho, jak jste pracovali...

Dnes dostáváte poslední úkol. Zopakujeme si osobní bezpečí.Hlavně dávat pozor na silnici, dodržovat dopravní předpisy, nechodit nikam s cizími lidmi a nic od nich nebrat. Umět ošetřit odřeninu a lehká poranění a umět přivolat pomoc.Tím jsme ukončili školní rok a čekají nás prázdniny.

22.06.2020

tak dnes posílám poslední zadání domácích úkolů:-D Nechám na vás, v jakém pořadí je budete plnit (jen úkol č. 4 má daný termín).
1. Jít ven;-)

22.06.2020

tak my už jdeme do finále a za všechno vážně dík,

VPV

15.04.2020

jsem tu opět s novým zadáním úkolu pro Vv a Vpv.Téma dalšího výkresu je : Nejsladší narozeninový dort.

Dobrý den, zdravím všechny vejprtské děti a rodiče.Omlouvám se, že jsem se v zadání pro HV ( ze dne 15.3.) zapomněla zmínit, že nahrávání videozáznamu hudební produkce dětí je dobrovolné. Dobrovolné vypracovávání úkolů v předmětech Vv , Vpv, HV a Pč bude po celou dobu on-line vyučování.Zdraví vás p.uč. Stützová