Vážení rodiče, milí žáci,

interní komunikace, zpětná vazba, individuální hodnocení probíhá mezi vedením školy, třídním učitelem, rodiči a žáky přes emailovou schránku sikulove4b@seznam.cz (pro žáky ze 4. B), nebo english4a@seznam.cz

(pro žáky ze 4. A). Můžete použít i emailovou schránku vasekvacek@seznam.cz

Jestliže nemáte možnost tisku, stažení ve Wordu nebo možnost práce na PC, můžete úkoly vypracovat do sešitu nebo na papír. Ničeho se nebojte, vaše děti jsou samostatné a velmi šikovné. Kdo budete potřebovat poradit, volejte mi na služební tel. číslo/Whatsapp 775949208.

Děkuji všem rodičům za podporu a pomoc.Třídní učitel Václav Vacek

Plán práce na 13. 4. 2020 - 17. 4. 2020

Pomůcky: učebnice a pracovní list

Moje nové pastelky

V učebnici na straně 29 naleznete opakování barev a slovní fráze Do you like? Přečtěte si nahlas postupně stránku a zkuste si ústně některá cvičení. V pracovních listech budeme pokračovat na straně 18. Věnujte pozornost slovíčku her/his.

Datum odevzdávání úkolů je vždy do pátku příslušného týdne. Ale to už dobře znáte.