19.06.2020

Hello again,

and now do exercise 2 page 46 in workbook.

A teď udělej ve workbooku str.46 cv. 2, podle zadaní určitě přijdeš na to co udělat.;-)

Bye bye for now and have a nice day.

PS: žáci moji, tento e-mail posílám na webové stránky naší školy,aby ti ,co to s námi nedělali a jejich rodiče věděli, co jsme dělali a mohli si to procvičit.

Hello kids,how are you?I'm fine.

Procvičíme si oblečení -CLOTHES.Open your book page 46. Je tam obrázek z módní přehlídky-FASHION SHOW.

Oblečení je pojmenované, plus na druhé stránce 47/6 je šedivý box s nápovědou.Úkol je very easy... Workbook 46/1. Vidíte tam výlohu-shop window, po stranách jsou neúplná slova ( chybí tam nějaká písmenka, někdo je sežral).

Doplňte chybějící písmenka, pak ty slova přepište do výlohy ke správnému oblečení.Ok, bye bye and have a nice day.

Hello,how are you?

Thank you for your homework.Ti co ho ještě neposlali, tak ho prosím pošlete.

Plus celé naší English skupině posílám další takové malé opáčko, je to WORKBOOK 45/5,6,7.

Cvičení 5 : nápovědu najdete ve workbook 39/6 a v book 39/4,6

Can you send it this week, please? (Můžete to postal tento tide,prosím?)

OK, bey for now and have a nice week.Mr. Vágner

Hello pupils,

how are you?

I hope you are fine.

Zkusíme si, co si pamatujeme , když jsme si anglicky povídali o škole a vašem rozvrhu.

Take your workbook (pracovní sešit) 44/1,2,3,4 .

Kdyby cvičení 4 bylo pro někoho těžké, tak mu rád poradím ( ptají se tam ,kdy co v kolik děláte)

Snad to byla GOOD HELP ;-)

Send it to Wednesday, please.

( do středy ,prosím)

Bye for now and have a nice day.

Hello everybody,

how are you?

I hope you are fine.

About the Easter article I sent you last week :

( ohledně velikonočního článku, (co) jsem poslal minulý- poslední týden)

some pupils/students had problém to open the Easter article.

(někteří žáci/studenti měli problém to otevřít)

Ok,no problém. You know .... "computers" :-)

and those , who could open it... you can checked your answers here below.

(a ti ,kteří to uměli otevřít nebo šlo jim to otevřít.. můžete si zkontrolovat své odpovědi zde ,viz dole)

Coerrect answers:

1/ Yes, they do.

2/ It´´s a RABBIT.

3/ It´s an EGG ROLL (egg rolling)

4/ The traditional meal is LAMB.

5/ The name is GOOD FRIDAY. (My Češi říkáme, Velký pátek)

Thank you for your answers.

Next e-mail I will send you some more English.

Bye for now,

Mr.Vágner

Hello everybody,

how are you?Posílám vám něco o Velikonocích v anglicky mluvících zemí. Je to dvojstránka na dvou fotkách. U některých slov je malé číslíčko a na konci dole na druhé fotce máte, co ta slova znamenají. Nevadí, že nebudete všemu rozumět, ale něčemu určitě ano. A kdo si troufne, odpoví na 5 otázek, jsou na druhé fotce uprostřed, červeně TASK 1 a TASK 2.Bye for now and happy Easter,

Hello everyone,

how are you? ( you can answer me , if you want. or you can write me something in English)

( můžeš mi odpovědět, jestli chceš nebo můžeš mi napsat něco v angličtině)

I hope You´re fine.

I thank you for your homework.

Who haven´t sent me the homework yet, send it till Friday,please.

Those who have sent me the homework, you can have some relax till Monday, when I "talk" to you again.

Or you can write /send me something in English, if you like.

Bye for now,

Mr.Vágner

Hello guys,

I hope you are fine and healthy.

Here is a new assignment (HW) for you.

V minulém ůkolu jsme doplňovali předložky do povídání o tom jaký má někdo den, v kolik vstává a v kolik co dělá.

Zkus mi teď ty napsat ´My day´

Klidně to můžeš dělat dle těch cvičení 4 a 5, ale musí to být pravda o tobě. Časy nemusí být tak přesné, if it is problém for you.

Can you send your e-mail till Friday, please? ( do pátku, prosím)

Bye for now and stay safe.

Hello evrybody,

každý jste dostal komentář a hodnocení, tak se tím prokousejte.

Můzete mi to poslat do pondělí? Děkuji. Mr. Vágner

V pondělí se ozvu.

Bye for now and talk to you next week.

Hello everybody, how are you today?

I hope you are fine.

I am fine, too, thank you.

What day is it today?

Děkuji všem, kteří mi to poslali. Ti co mi to ještě neposlali, mají šanci do next lesson a to je on Friday.Ti co mi to poslali, mají do next lesson on Friday free time.On Friday všichni společně probereme chyby a poučíme se z nich. Je to náš první týden touto formou, takže někde se mohly vyskytnout nějaké problémy, ale věřím, že next week to půjde jako po másle (butter).Talk to you on Friday.Bye for now and have a nice day. Be safe.Mr. Vagner