Hrneček VV, VPV

31.03.2020

Dobrý den, zdravím všechny děti a rodiče.Děkuji všem, kteří se zapojili do výtvarné soutěže a zaslali mi své podařené obrázky na téma svátky jara. Za splněný úkol máte u mne schovanou jedničku. Originály prací uschovejte a přineste do školy, až bude zase otevřená, abychom je mohli vystavit a vyhodnotit soutěž. Zároveň vyhlašuji nové výtvarné téma : Najdi doma ten nejhezčí hrneček a co nejvěrohodněji ho namaluj. V příloze vám zasílám inspiraci, jak by takový hrneček mohl vypadat. Vypracování výtvarného úkolu je dobrovolné, fotografie svých prací odešlete do 13.4. Těším se na vaše obrázky a věřím, že se zapojíte v hojném počtu.

Zdraví vás paní učitelka výtvarné výchovy Yvona StützováJedničku z hudební výchovy dostávají také všichni ti, kteří odeslali náhradou lidovou píseň.