Hudební výchova

Dobrý den děti.

Opakujte si písničky, které už umíme, zpívejte si a vytleskávejte rytmus.

Přeji veselý prodloužený víkend.

Dobrý den děti.

Dnes se naučíme slova písničky Škubejte, kravičky. Je to na straně 6. Stačí dvě sloky. Zazpíváme si ji až přijdete do školy.

Mějte se hezky a zpívejte si.

Dobrý den děti.

Dnes si můžete namalovat pěkný obrázek, který se bude týkat velikonoc. Jinak si malujte, zpívejte a mějte se hezky.

Přeji klidný víkend.

Dobrý den děti.

Tak jak jste si doma zazpívali? Kdo si přes týden nezpíval, tak si bude zpívat o velikonočních svátcích.Opakujte si písničky, které jsme se naučili a přeji krásné a ničím nerušené velikonoční svátky.

Michal Čuma

Dobrý den děti.Věřím, že si doma zpíváte. Dnes se naučíme slova písničky na straně 42, Běžela ovečka. Možná ji někdo zná, tak si ji může i zazpívat. Ostatní si ji zazpívají až ve škole.Zpívejte, buďte veselí a krásný víkend.

Dobrý den děti.

Přes víkend si můžete zpívat písničky, které jsme se už v HV naučili. Samozřejmě si můžete zpívat po celý týden. Přeji pěkný a veselý víkend.