Informace pro žáky a rodiče o ukončení školního roku 19/20

15.06.2020

Informace pro žáky a rodiče o ukončení školního roku 19/20

Milí žáci a vážení rodiče,

pomalu se nám blíží konec školního roku, který uzavřeme v úterý 30. 6. 20 rozdáním vysvědčení. Známky za druhé pololetí vychází z podkladů klasifikace od února do 11. března s přihlédnutím ke klasifikaci za I. pololetí, v průběhu vzdělávání na dálku a ze vzdělávacích aktivit formou školních skupin. Rozloučíme se ve třídě, kde si rozdáme i vysvědčení a rozejdeme se na prázdniny. Před odchodem na prázdniny je zapotřebí vyklidit šatní skříňky, které budeme vyklízet dne 19. 6. od 10:00 hod. do 14:00 hod., hodina a skupiny s třídním učitelem.

Učebnice budeme odevzdávat první týden v září školního roku 2020/2021. Peníze za sešity budeme vybírat také v září podle ročníků a zašleme vám přehled sešitů s celkovou částkou.

Zapůjčené tablety se budou odevzdávat před prázdninami třídním učitelům.

Všem přejeme krásné prázdniny prožité ve zdraví a budeme se těšit v září.