Vyučující: Mgr. Alena Schirlová

e-mail: aschirlova@seznam.cz

Milé děti,

tak jsem opět zde s úkolem pro Vás. Protože vím, že máte ukolů až nad hlavu, proto se připojuji až nyní s úkolem na týden. tzn. do pátku 24. 4. 2020.Pokud máte možnost a můžete použít PC, tablet apod. a můžete si otevřít Word či jinou aplikaci na psaní textu, budu ráda. Pokud to možné není, práci vypracujte na papír perem, pastelkou apod.A nyní zadání:V této aplikaci popř.( na papír) napíšete malé shrnutí o tom, jak jste prožili Velikonoce a prázdniny samozřejmě.Upravíte písmo, aby bylo ozdobné - variantu a barvu nechám na Vás. Nadpis velikost 16 a písmo vel.12. Dobrovolníci můžou přidat obrázek.Tento celý text dáte do rámečku - kdo zvládne může použít ozdobný rámeček.To je ode mě vše, budu se těšit na Vaše dopisy.

Pěkný víkend i rodičům, hlavně si odpočiňte.

A. Schirlová

Milé děti,

moc Vám děkuji za poslané kraslice. Bylo pro mě nesmírně těžké vybrat tu nejhezčí, protože byly úžasné, a tak jsem se rozhodla, že vyhráváte všichni ti, kteří mi kraslici zaslali. A tak získáváte smajlíky:-D, které potom proměním v jedničky a pochvaly za práci v hodině.Od zítřka máte prázdniny, proto Vám nebudu dávat žádný DÚ. Ozvu se potom během příštího týdne.Přeji Vám i rodičům krásné Velikonoce.

A. Schirlová:-)

Dobrý den všem,

milí čtvrťáčči - pokračujte v zadané práci, někteří mi stále ještě neposlali vypracovanou kraslici, na kterou tak čekám, abych mohla vyhlásit vítěze.

Musím Vás ale všechny moc pochválit, protože jsou překrásné. A mě čeká velmi těžký úkol, abych vybrala tu nejhezčí.

Takže pro tentokrát je to ode mě vše.

Mějte se krásně. Brzy se zase ozvu.

A. SchirlováB-)

Dobrý den,

Dnes Vám zasílám novou zadanou práci. Protože se nám blíží Velikonoce - vyhlašuji soutěž o nejkrásnější kraslici, kterou namalujete v programu malování. Tento program všichni znáte, tudíž Vám nebude činit potíže kraslici namalovat. Práci mi zašlete do příštího čtvrtka 2.4. 2020.

Stále od některých nemám předchozí práci.

Prosím práci mi zasílejte na moji adresu aschirlova@seznam.cz Děkuji.

Přeji pěkné malování.

A. Schirlová

Domácí Úkol z INF.

Práci stačí zaslat během tohoto týdne.
Vím. že máme práci rozpracovanou, ale bohužel se situace změnila, takže budu chtít po vás vypracovat ve Wordu text - téma JARO.

- upravit písmo, styl dle vašeho výběru, velikost písma 12 nadpis větší nechám na vás, barva písma libovolná

dále v programu malování namalovat obrázek s jarní tématikou- zkopírovat a vložit do Wordu. NEZAPOMEŇTE SI PRÁCI PODEPSAT NEŽ BUDETE ODESÍLAT. Pěknou zábavu.

p. uč. Schirlová