Příměstský tábor: 27.7. - 31.7.2020 , 3.8. - 7.8.2020

25.06.2020

Vážení rodiče,

v rámci naší školy budou v tomto školním roce 2019/2020 provozovány za podpory ESF ve spolupráci se Vzdělávacím centrem Genesia, zapsaným spolkem "Příměstské dětské tábory", a to v době školních prázdnin. Tyto tábory jsou určené dětem 1. stupně. Tábory budou probíhat v prostorách hlavní budovy školy - herny, tělocvičny a též v jejím okolí např. výlety, sportovní či kulturní akce atp.

Délka provozu je od 8.00 do 16.00 (vlastní program od 8.30 do 15.00)

Termín konání:

Letní prázdniny

27.7. - 31.7.2020

3.8. - 7.8.2020

S ohledem na podporu ze strany ESF není stanoven žádný poplatek za účast, děti si budou pouze platit výlety a případný program v rámci táborů. Děti si budou nosit jídlo a pití z domova v dostatečném množství pro pokrytí doby účasti na táboře v daném dni.

Příměstské dětské tábory jsou určeny pro děti, jejichž rodiče jsou v zaměstnání, pracují jako OSVČ a nebo aktivně hledají pracovní uplatnění. Tyto skutečnosti bude zapotřebí doložit formou potvrzení před nástupem dítěte na daný tábor. Bez tohoto potvrzení nebude dítěte na tábor přijato. Rodiče, kteří již mají vyplněné potvrzení v rámci školního klubu, doloží pouze přihlášku, zápisní lístek a podepsaný provozní řád.

Pro závaznou účast Vašeho dítěte na Příměstském dětském táboře, je zapotřebí vyplnit přihlášku v příloze.

Po odevzdání vyplněné přihlášky, obdržíte potřebné formuláře pro úspěšné přihlášení Vašeho dítěte na tábor.

Minimální počet dětí pro realizaci tábora je 10 dětí. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí se tábor nekoná.

Přihlášku odevzdejte prosím do 3.7.2020 v kanceláři školy.