VPV

Dobrý den děti.

V prvouce chodíte s rodiči na vycházky, tak můžete ve výtvarné výchově namalovat nějaké jarní květiny, které jste viděli. Také můžete namalovat stromy, už začínají mít listy. Nebo můžete namalovat něco jiného z jarní přírody.

Pěkně malujte a mějte se krásně.

Dobrý den děti.

Dnes si můžete namalovat pěkný obrázek, který se bude týkat velikonoc. Jinak si malujte, zpívejte a mějte se hezky.

Přeji klidný víkend.

Dobrý den děti.

Ve výtvarné a pracovní výchově si budeme dodělávat kraslice nebo si můžete z prvouky kreslit hospodářská zvířata. Malovat a kreslit si můžete samozřejmě každý den.

Přeji pěkný den.

Dobrý den děti.

Ve výtvarce si můžete začít malovat kraslice. Tak, jak jsme ve škole zdobili papírová vajíčka, tak podobně můžete zdobit ta opravdová. Pracujeme pomalu a opatrně, ať si je nerozmáčknete. Přeji mnoho úspěchů.

Michal Čuma

Ve VPV můžete namalovat mamince nějaký pěkný obrázek. Ve zpětné vazbě bych chtěl stručně odepsat, jestli jste úkol splnili, popřípadě , co vám nešlo. Přeji pěkný den a ozvu se ve středu