VPV

Dobrý den milé děti,

jsem tu opět s novým zadáním úkolu pro Vv a Vpv.

Téma dalšího výkresu je : Nejsladší narozeninový dort.

V příloze opět zasílám nějakou inspiraci.

Těším se na vaše výtvory, pěkný den vám přeje p. uč Stützová

Úkol je opět dobrovolný, své dílo odešlete nejpozději do 30.4

Dobrý den, zdravím všechny vejprtské děti a rodiče.Omlouvám se, že jsem se v zadání pro HV ( ze dne 15.3.) zapomněla zmínit, že nahrávání videozáznamu hudební produkce dětí je dobrovolné. Dobrovolné vypracovávání úkolů v předmětech Vv , Vpv, HV a Pč bude po celou dobu on-line vyučování.Zdraví vás p.uč. Stützová

Dobrý den.Všechny děti ze ZŠ zdraví p. uč. Stützová .I já se připojuji k ostatním pedagogům naší školy se zadáváním úkolů v rámci on-line vyučování. Z této internetové adresy budete dostávat zadání pro předměty VV, VPV, PČ a HV.Vaším prvním zadáním v rámci předmětů VV a VPV je výtvarná soutěž s názvem : SVÁTKY JARA. Pro svou tvorbu si můžete vybrat ze dvou možností :1. Nakresli, namaluj, výrob, vymodeluj a nebo třeba upečte nejzajímavější velikonoční vajíčko.2. Nakresli nebo namaluj libovolnou technikou cokoli náleží ke svátkům jara.Své práce nafoťte a fotografie odešlete na tuto adresu nejpozději do 29.3.2020.Po zrušení karanténích opatření přineste originály prací do školy. Budou vyhodnoceny a vystaveny v areálů školy. Odeslání forografií je dobrovolné, přesto věřím, že se všichni zapojíte.
Přeji ať se vám práce daří a těším se na vaše výtvory.P.uč. Stützová