VPV

17.03.2020

Dobrý den, zdravím všechny vejprtské děti a rodiče.Omlouvám se, že jsem se v zadání pro HV ( ze dne 15.3.) zapomněla zmínit, že nahrávání videozáznamu hudební produkce dětí je dobrovolné. Dobrovolné vypracovávání úkolů v předmětech Vv , Vpv, HV a Pč bude po celou dobu on-line vyučování.Zdraví vás p.uč. Stützová

Dobrý den.Všechny děti ze ZŠ zdraví p. uč. Stützová .I já se připojuji k ostatním pedagogům naší školy se zadáváním úkolů v rámci on-line vyučování. Z této internetové adresy budete dostávat zadání pro předměty VV, VPV, PČ a HV.Vaším prvním zadáním v rámci předmětů VV a VPV je výtvarná soutěž s názvem : SVÁTKY JARA. Pro svou tvorbu si můžete vybrat ze dvou možností :1. Nakresli, namaluj, výrob, vymodeluj a nebo třeba upečte nejzajímavější velikonoční vajíčko.2. Nakresli nebo namaluj libovolnou technikou cokoli náleží ke svátkům jara.Své práce nafoťte a fotografie odešlete na tuto adresu nejpozději do 29.3.2020.Po zrušení karanténích opatření přineste originály prací do školy. Budou vyhodnoceny a vystaveny v areálů školy. Odeslání forografií je dobrovolné, přesto věřím, že se všichni zapojíte.
Přeji ať se vám práce daří a těším se na vaše výtvory.P.uč. Stützová