Vyhodnocení dopravní prostředek

02.06.2020

Dobrý den, zdravím děti i rodiče.Je dalších čtrnáct dnů za námi a já jsem tu s dalším vyhodnocením vašich výtvarných prací. Opět vaše obrázky posílám k vystavení na školní webové stránky a Facebook.Za obrázky děkuji, a tak jako vždy, posílám všem, kdo mi výkres poslali, pochvalu a jedničku. Zvláště musím vyzdvihnout automobil Aničky Kühnlové, který je opravdu vypiplaný, stejně jako všechny její výkresy, které mi zaslala. Následný seznam autorů odpovídá seřazení výkresů v příloze :

1. Petr Prokeš 2. Barča Červená 3. Viktorka Koláčková 4. Anežka Ulrichová 5. Vojta Ulrich

6. Natka Suchopárová 7. Anička Kühnlová 8. Natka Šnajdrová 9. Honzík Šnajdr 10. Sára Pham

11. Kája Plachtová 12. Josef Tesař 13. Ester Sondelová 14. Eliška Kaletová 15. Tereza Krátká

16. Bára Onderová

Zdraví vás p.uč Stützová