informace k zápisu do MŠ

Vážení rodiče,

na základě doporučení ministerstva školství proběhnou zápisy do mateřské školy v květnu od 2.5. 2020 do 16.5.2020 bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Formuláře potřebné k přijetí dítěte do mateřské školy najdete ke stažení a k vytisknutí na stránkách školy www.zsvejprty.cz, nebo https://skola-doma-vejprty9.webnode.cz/, je možné si je také osobně vyzvednout ve vestibulu školy (stůl označen Zápis do MŠ).

Žádost musí obsahovat:

Žádost k přijetí do mateřské školy

Evidenční list dítěte

Čestné prohlášení zákonných zástupců o řádném očkování dítěte podle očkovacího kalendáře

Kopii očkovacího průkazu

Kopii rodného listu

Žádáme o přesné a pečlivé vyplnění všech dokumentů /rodná čísla, data narození aj./ dle rodného listu, adresy trvalého pobytu a kontaktů na zákonné zástupce. Bez čestného prohlášení o očkování (vyjma dětí s povinou předškolní docházkou) nemohou být děti přijaty k předškolnímu vzdělávání.

Dokumenty je možné doručit následujícími způsoby:

1. Do datové schránky školy: iwjraai

2. E-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý e-mail) e-mail: ms.zsamsvejprty@centrum.cz

3. Poštou na adresu: ZŠ a MŠ Vejprty, Moskevská 723/2, 431 91 Vejprty

4. Osobní podání - ve středu 6. a 13.5. a v pátek 15.5.2020 v budově školky od 10:00 - 15:00

• Na základě žádostí bude podle, kritérií o přijetí dětí o MŠ, rozhodnuto o přijetí nebo nepřijetí k předškolnímu vzdělávání.
  • Rozhodnutí o přijetí budou opatřena el.podpisem a zaslána e-mailem všem rodičům.
  • Po ukončení mimořádných opatření uspořádáme setkání se zapsanými dětmi zaměřené na seznámení se s prostředím a personálem školky. Dle aktuální situace budeme o organizaci tohoto setkání rodiče informovat.
  • Pokud potřebujete další informace, nebo poradit, kontaktujte nás na e-mail: ms.zsamsvejprty@centrum.cz
  • nebo tel. čísle: 722 906 240